Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Trzeszkowice - Oferty sprzedaży działek

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Długie

Długie(Trzeszkowice + 11 km)

595 000 zł9 421 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka o pow. 0,94 ha (9421 m2) z możliwością dokupienia drugiej sąsiadującej o pow. 0,82 ha (8244 m2) z oznaczeniem u/mn (teren usług z zabudową mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł1 000 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga - okazja! Działka na Czechowie Północnym w dobrej cenie - okolice ul. Nasutowskiej, niedaleko ikea. Powierzchnia 1000m2, szerokość 24m. Komplet mediów oprócz kanalizacji w ulicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Zemborzyce,Lublin(Trzeszkowice + 17 km)

340 000 zł1 040 m² 326,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe informacje: - powierzchnia: 1040 m - Wymiary: 26 m x 40 m - Kształt: prostokąt - Typ działki: budowlana - Warunki zabudowy: tak - Dojazd: droga wewnętrzna Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Pólko

Pólko(Trzeszkowice + 20 km)

399 600 zł1 480 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1400 m2 położoną w Pólku. Działka w kształcie trapezu o wymiarach: 44,7m (od ulicy) x 49,6m x 38,7m x 27,3m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żabia Wola

Żabia Wola(Trzeszkowice + 25 km)

145 000 zł1 070 m² 135,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w Żabiej Woli, gminie Strzyżewice. Grunt o powierzchni 1070m2, o powierzchni prostokąta ma wymiary: długość 40m, szerokość 27m. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Klarów

Klarów(Trzeszkowice + 11 km)

95 000 zł10 918 m² 8,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka między lasami na terenie Nadwieprzańskiego Parku Krajobrazowego. Wymiary 389x27 m Możliwość sprzedaży wraz z sąsiednią działką. W takim przypadku cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Polanówka

Polanówka(Trzeszkowice + 24 km)

400 000 zł2 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m położona w miejscowości Polanówka (gmina Strzyżewice) w niedużej odległości od Lublina. Nieruchomość posiada bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Trzeszkowice

Trzeszkowice,lubelskie

170 000 zł1 200 m² 141,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki w miejscowości Trzeszkowice koło Mełgwi zlokalizowane w pierwszej i drugiej linii zabudowy. Przeznaczone są pod zabudowę zagrodową z dopuszczeniem zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Jakubowice Konińskie(Trzeszkowice + 20 km)

393 600 zł1 000 m² 393,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) w Jakubowicach Konińskich k Lublina. O nieruchomości: wymiary działki 22mx46m Pierwsza linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Bystrzejowice Pierwsze

Bystrzejowice Pierwsze(Trzeszkowice + 14 km)

165 000 zł3 263 m² 50,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Anma Lublin * Oferujemy do sprzedaży dużą działkę zagrodową w dobrej cenie - w podlubelskich Bystrzejowicach. Położona bezpośrednio przy drodze głównej przebiegającej przez wieś,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij